Liga - Regulamin

Chcesz dołączyć do ligi? zapisz się i zapoznaj się z Regulaminem Miesięcznej Ligi TRQPro!

 

Z dniem 06.10. po godzinie 14:30 czasu polskiego (12:30 UTC) rusza X edycja Ligi TRQPro rozgrywana zarówno na platformie BitMEX, Bybit oraz Binance! Będzie to ósma, przedostatnia, odsłona tegorocznych zmagań rankingowych. Drugi etap trzeciego kwartału rozgrywek, do udziału w których serdecznie zapraszamy! Przypominamy, że w tym kwartale patronem Ligi jest hotel Holiday Inn Kraków City Center, który sponsoruje 2-dniowy pobyt dla zwycięzcy trzeciego kwartału rozgrywek!

 

🔹 Aktualny ranking jest dostępny na stronie pod adresem https://www.trqpro.pl/liga/. Zapisy do uczestnictwa w Lidze będą możliwe do 06.10, do godziny 02:00 czasu polskiego.⌛️

Liga będzie trwała niecały miesiąc (od 06.10.2020 14:30 do 31.10.2020 do godz. 13:30) i może w niej wziąć udział każdy z Was, który spełni warunki zamieszczone poniżej:

 1. Utworzenie nowego konta na giełdzie BitMEX, Bybit lub Binance z podanego poniżej reflinka lub granie na koncie już podpiętym wcześniej. Konieczne jest, aby przed przystąpieniem do rejestracji wyczyścić pliki cookies w przeglądarce, ponieważ jest to gwarancją przypisania nowego konta pod odpowiedni link afiliacyjny.

Uwaga! Uczestnik może rozgrywać ligę jedynie na jednym koncie!

 1. Dołączenie i poprawna rejestracja do Ligi poprzez stronę https://www.trqpro.pl/liga .

 2. Wpłacenie depozytu minimalnego 0.005 BTC na BitMEX lub 50 USD na Bybit lub Binance.

 3. Podczas trwania rozgrywek, uczestnik nie może wpłacać ani wypłacać depozytu!

 4. Uczestnik musi wykonać przynajmniej jedną transakcję.

 5. Za likwidację depozytu uznaje się nawet chwilowe obsunięcie kapitału do -99% lub niższego w momencie dokonywania odczytu. Likwidacja depozytu jest równoznaczna z zakończeniem dalszych odczytów dla danego gracza. Kontynuowanie gry i ewentualne odrobienie strat nie będzie brane pod uwagę.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie końcowego ROE na koncie w odniesieniu do BTC na BitMEX, a w przypadku Bybit i Binance porównywanie salda odbywać się będzie wg stanu depozytu w USD, który obliczany jest jako suma sald kryptowalut przeliczona do USD po cenie Index z giełdy Bybit lub Binance w chwili odczytu oraz depozytu w USD.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do wiarygodności salda konta, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji historii przeprowadzonych transakcji podczas trwania rozgrywki przez dział obsługi giełdy BitMEX, Bybit lub Binance.

☎️ ZGŁOSZENIA do ligi przyjmowane są na specjalnym formularzu pod adresem https://www.trqpro.pl/liga/. Czekamy na zgłoszenia do 06.10.2020, 02:00. Zachęcamy do zapisu na cały kwartał z góry!

 
 

 

1 miejsce 🥇

 • 🔹 30 % Fee
 • 🔹 Pamiątkowa statuetka

 

2 miejsce 🥈

 • 🔹 20 % Fee
 • 🔹 Pamiątkowa statuetka

 

3 miejsce🥉

 • 🔹 10 % Fee
 • 🔹 Pamiątkowa statuetka

Na zwycięzcę trzeciego kwartału rozgrywek czeka 2-dniowy pobyt w hotelu Holiday Inn Kraków City Center!

UWAGA! Po zakończeniu Ligi zwycięzcy mają 7 dni na przesłanie opiekunowi Ligi swoich adresów BTC oraz korespondencyjnych celem dystrybucji nagród. W przypadku niedotrzymania terminu nagroda danej osoby zasila pulę nagród następnej Ligi.

W razie pytań - zapraszamy do kontaktu z opiekunem Ligi - telegram nick @lawrencedrojetzki

Udział w Ligach Miesięcznych jest jednoznaczny z wzięciem udziału w rywalizacji rocznej oraz kwartalnej o tytuł Najlepszego kryptotradera w Polsce TRQPro2020. Regulamin Ligi Rocznej zamieszczono poniżej:

1- Odbędzie się 9 Lig. Każda rozpoczynająca się 6 danego miesiąca i kończąca się ostatniego dnia miesiąca. Ligi odbędą się w styczniu, lutym, marcu, maju, czerwcu, lipcu, wrześniu, październiku oraz listopadzie.

2- Wprowadzamy system punktacji w Ligach Miesięcznych, który pozwoli wyłonić Zwycięzcę na koniec roku. Dodatkowo wprowadzamy nagrody kwartalne! W każdej z miesięcznych Lig będziemy walczyć o punkty wg poniższego schematu:

 • 1 miejsce: 25 punktów
 • 2 miejsce: 18 punktów
 • 3 miejsce: 15 punktów
 • 4 miejsce: 12 punktów
 • 5 miejsce: 10 punktów
 • 6 miejsce: 8 punktów
 • 7 miejsce: 6 punktów
 • 8 miejsce: 4 punkty
 • 9 miejsce: 2 punkty
 • 10 miejsce: 1 punkt
 • LIQ lub DSQ : -10 punktów

3- Nie ma obowiązku startowania w każdej edycji Ligi.

4- W razie jednakowej ilości punktów pomiędzy zawodnikami w pierwszej kolejności o wyższym miejscu decyduje większa liczba rozegranych Lig. Gdy będzie taka sama - zdecyduje największe ROE uzyskane przez zawodnika w jednej z Lig, w których uczestniczył.

5- W Ligach miesięcznych walka będzie toczyć się o punkty oraz fee. Zwycięzcy będą wyłaniani na podstawie klasycznego rankingu na podstawie ROE. Kto wykręci większy % wygrywa!

6- Pamiątkowe statuetki będą wręczane dla pierwszej trójki każdej z Lig Miesięcznych. Osoba, która uzyska najwięcej punktów w danym kwartale również będzie wyróżniona statuetką. Najwyższe trofeum przypadnie Zwycięzcy rankingu rocznego.

7- Część fee z każdej miesięcznej ligi zostanie przeznaczona na nagrody w puli rocznej.

8- Rejestrujecie się na stronie https://www.trqpro.pl/liga/ wciskając ikonę - Dołącz do Ligi.

9- Wszystkie potrzebne informacje uzyskacie na telegramie – kanał ligowy -https://t.me/TRQProligalewar

trq binance refferal linktrq binance futures refferal linktrq bitmex refferal linktrq bybit refferal linktrq bitbay refferal linktrq brave refferal linktrq deribit refferal linktrq icmarkets refferal linktrq kucoin refferal linktrq dpm refferal linktrq maklerska refferal link