Liga - Regulamin

Chcesz dołączyć do ligi? zapisz się i zapoznaj się z Regulaminem Miesięcznej Ligi TRQPro!

 

Z dniem 06.07. o godzinie 14:30 czasu polskiego (12:30 UTC) rusza XVII edycja Ligi TRQPro rozgrywana zarówno na platformie BitMEX, oraz Binance! Będzie to siódma odsłona rocznych zmagań rankingowych ! Przypominamy, że w tym kwartale patronem Ligi jest hotel Holiday Inn Kraków City Center, który sponsoruje 2-dniowy pobyt dla zwycięzcy trzeciego kwartału rozgrywek!

 

🔹 Aktualny ranking jest dostępny na stronie pod adresem https://www.trqpro.pl/liga/. Zapisy do uczestnictwa w Lidze będą możliwe do 06.07, do godziny 02:00 czasu polskiego.⌛️

Liga będzie trwała niecały miesiąc (od 06.07.2021 14:30 do 30.07.2021 do godz. 14:30) i może w niej wziąć udział każdy z Was, który spełni warunki zamieszczone poniżej:

 1. Utworzenie nowego konta na giełdzie BitMEX, Bybit lub Binance z podanego poniżej reflinka lub granie na koncie już podpiętym wcześniej. Konieczne jest, aby przed przystąpieniem do rejestracji wyczyścić pliki cookies w przeglądarce, ponieważ jest to gwarancją przypisania nowego konta pod odpowiedni link afiliacyjny.

Uwaga! Uczestnik może rozgrywać ligę jedynie na jednym koncie!

 1. Dołączenie i poprawna rejestracja do Ligi poprzez stronę https://www.trqpro.pl/liga .

 2. Wpłacenie depozytu minimalnego 0.003 BTC na BitMEX lub 50 USDT na Binance.

 3. Podczas trwania rozgrywek, uczestnik nie może wpłacać ani wypłacać depozytu!

 4. Uczestnik musi wykonać przynajmniej jedną transakcję.

 5. Za likwidację depozytu uznaje się nawet chwilowe obsunięcie kapitału do -99% lub niższego w momencie dokonywania odczytu. Likwidacja depozytu jest równoznaczna z zakończeniem dalszych odczytów dla danego gracza. Kontynuowanie gry i ewentualne odrobienie strat nie będzie brane pod uwagę.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie końcowego ROE na koncie w odniesieniu do BTC na BitMEX, a w przypadku Binance porównywanie salda odbywać się będzie wg stanu depozytu w USDT, który obliczany jest jako suma sald kryptowalut przeliczona do USDT, (pozycja "saldo Margin" zakładka Futures) po cenie Index w chwili odczytu oraz depozytu w USDT.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do wiarygodności salda konta, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji historii przeprowadzonych transakcji podczas trwania rozgrywki przez dział obsługi giełdy BitMEX lub Binance.

☎️ ZGŁOSZENIA do ligi przyjmowane są na specjalnym formularzu pod adresem https://www.trqpro.pl/liga/. Czekamy na zgłoszenia do 06.07.2021, 02:00. Zachęcamy do zapisu na cały kwartał z góry!

 
 

 

1 miejsce 🥇

 • 🔹 20 % Fee
 • 🔹 Pamiątkowa statuetka

 

2 miejsce 🥈

 • 🔹 10 % Fee
 • 🔹 Pamiątkowa statuetka

 

3 miejsce🥉

 • 🔹 5 % Fee
 • 🔹 Pamiątkowa statuetka

Na zwycięzcę trzeciego kwartału rozgrywek czeka 2-dniowy pobyt w hotelu Holiday Inn Kraków City Center! Dodatkowo, w tegorocznych rozgrywkach przewidzieliśmy stałe nagrody kwartalne! Pierwsza trójka w danym kwartale otrzyma nagrodę pieniężną o wysokości 10%, 5% i 3% fee z kwartału rozgrywek, za zajęcie odpowiednio pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w rankingu kwartalnym. Nagrody będą płatne w USDT!

UWAGA! Po zakończeniu Ligi zwycięzcy mają 7 dni na przesłanie opiekunowi Ligi swoich adresów USDT oraz korespondencyjnych celem dystrybucji nagród. W przypadku niedotrzymania terminu nagroda danej osoby zasila pulę nagród następnej Ligi.

W razie pytań - zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem kanału ligowego.

Udział w Ligach Miesięcznych jest jednoznaczny z wzięciem udziału w rywalizacji rocznej oraz kwartalnej o tytuł Najlepszego kryptotradera w Polsce TRQPro2021. Regulamin Ligi Rocznej zamieszczono poniżej:

1- Odbędzie się 12 Lig. Każda rozpoczynająca się 6 danego miesiąca i kończąca się ostatniego dnia miesiąca. Ligi będą odbywać się co miesiąc.

2- Wprowadzamy system punktacji w Ligach Miesięcznych, który pozwoli wyłonić Zwycięzcę na koniec roku. Dodatkowo wprowadzamy nagrody kwartalne! W każdej z miesięcznych Lig będziemy walczyć o punkty wg poniższego schematu:

 • 1 miejsce: 25 punktów
 • 2 miejsce: 18 punktów
 • 3 miejsce: 15 punktów
 • 4 miejsce: 12 punktów
 • 5 miejsce: 10 punktów
 • 6 miejsce: 8 punktów
 • 7 miejsce: 6 punktów
 • 8 miejsce: 4 punkty
 • 9 miejsce: 2 punkty
 • 10 miejsce: 1 punkt
 • LIQ lub DSQ : -10 punktów

3- Nie ma obowiązku startowania w każdej edycji Ligi.

4- W razie jednakowej ilości punktów pomiędzy zawodnikami w pierwszej kolejności o wyższym miejscu decyduje większa liczba rozegranych Lig. Gdy będzie taka sama - zdecyduje największe ROE uzyskane przez zawodnika w jednej z Lig, w których uczestniczył.

5- W Ligach miesięcznych walka będzie toczyć się o punkty oraz fee. Zwycięzcy będą wyłaniani na podstawie klasycznego rankingu na podstawie ROE. Kto wykręci większy % wygrywa!

6- Pamiątkowe statuetki będą wręczane dla pierwszej trójki każdej z Lig Miesięcznych. Pierwsza trójka w danym kwartale, oprócz pamiątkowych statuetek, otrzyma nagrodę pieniężną o wysokości 10%, 5% i 3% fee z kwartału rozgrywek, za zajęcie odpowiednio pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w rankingu kwartalnym. Najwyższe trofeum przypadnie Zwycięzcy rankingu rocznego.

7- Część fee z każdej miesięcznej ligi zostanie przeznaczona na nagrody w puli rocznej.

8- Rejestrujecie się na stronie https://www.trqpro.pl/liga/ wciskając ikonę - Dołącz do Ligi.

9- Wszystkie potrzebne informacje uzyskacie na telegramie – kanał ligowy -https://t.me/TRQProligalewar

trq binance refferal linktrq binance futures refferal linktrq bitmex refferal linktrq bybit refferal linktrq bitbay refferal linktrq brave refferal linktrq deribit refferal linktrq icmarkets refferal linktrq kucoin refferal linktrq dpm refferal linktrq maklerska refferal link