Znamy wyniki Październikowej Ligi TRQPro na BitMEX

Właśnie dziś mijają cztery tygodnie od czasu, jak wystartowała Liga - czas na podsumowanie!

Zwycięzcą Październikowej Ligi TRQPro został gracz Bisa121 wykręcając wynik +55%! Na drugim miejscu uplasował się Miłosny z wynikiem 17%, a na trzecim tomfly z 14% ROE. Serdecznie gratulujemy pierwszej trójce!

O to toczyła się gra!

Mówiąc o nagrodach nie sposób przemilczeć fakt, iż są one w całości finansowane ze środków uzbieranych w trakcie trwania Ligi na koncie afiliacyjnym TRQPro. Dzięki temu gracze sami sobie finansują nagrody nie wydając przy tym ani złotówki. Podczas tej edycji rozgrywek uzbierało się 0.0644 BTC, co przy kursie około 35500 PLN/BTC daje pulę niespełna 2300 złotych! Poniżej szczegółowe informacje dotyczące nagród.

1 miejsce 🥇:

  • 30% zgromadzonego fee w trakcie Ligi
  • Weekend dla dwóch osób w 5 gwiazdkowym hotelu Holiday Inn w Krakowie (zobacz)

2 miejsce 🥈:

  • 20% zgromadzonego fee w trakcie Ligi
  • Zgrzewka CryptoEnergyDrink

3 miejsce🥉:

  • 10% zgromadzonego fee w trakcie Ligi
  • Zgrzewka CryptoEnergyDrink

Jak wyglądała rozgrywka?

Na starcie Ligi - 7 października stanęło 28 śmiałków. W początkowych dniach wielką aktywnością wykazał się RobertMalocha narzucając szaleńcze tempo rywalizacji, gdyż już po kilku dniach szczycił się niesamowitym kilkuset procentowym ROE. Niestety agresywna gra okazała się zgubna i równie szybko, co zarobił - był zmuszony skapitulować ogłaszając likwidację. Wraz z Robertem w pierwszym tygodniu odpadło jeszcze czterech graczy, a dodatkowo dwóch zostało zdyskwalifikowanych z tytułu złamania regulaminu.

Po pierwszym przystanku na fotelu lidera zasiadł Panciow ze świetnym wynikiem wynikiem +80%. Jak się później okazało - mógł poprzestać na tym i zwycięstwo byłoby w jego kieszeni - niemniej presja rywalizacji i zbyt duże ryzyko pozbawiło środków również i tego gracza. Na drugim miejscu plasował się wówczas sirkostek a na trzecim - Bisa121.

Gdy minęła połowa zmagań w grze pozostało już tylko 17 spośród 28 graczy. Koszulkę lidera zdobył gracz Bisa121 mimo, iż jego depozyt w porównaniu z poprzednim tygodniem nieznacznie się skurczył. Zajmujący poprzednio drugą lokatę sirkostek został mocno poturbowany przez intensywne wahania kursu BTC, przez co był zmuszony oddać wypracowany zysk z nawiązką. Druga lokatę na półmetku zajmował wówczas Jest3roz a tuż zanim był AlexanderTradeGreat. Dla obu wymienionych graczy kolejny tydzień nie był jednakże łaskawy i Jest3roz utracił 67% swojego kapitału, Alexander zaś musiał zakończyć zmagania w wyniku likwidacji.

Trzecie podsumowanie miało miejsce 28 października. Grono graczy skurczyło się do jedynie 11 osób. Bisa121 powiększył swój depozyt o 12%, co dało mu sumaryczny wynik +49%. Dobry rezultat osiągnął Miłosny, który zyskując 16% w tydzień uplasował się na drugim miejscu z wynikiem +30%. Trzeci wówczas był Majkel, a tuż za nim tomfly. Sirkostek odrobił lwią część strat z drugiego tygodnia i wyszedł z powrotem na plus.

Wreszcie nadeszło finałowe podsumowanie. W ostatnim tygodniu gracze bardzo ostrożnie podchodzili do tradingu. Żaden z graczy nie odnotował likwidacji. Bisa nieznacznie zwiększył swój depozyt osiągając końcowy wynik +55%, co pozwoliło mu zwyciężyć. Miłosny dokonał ataku na fotel lidera, jednakże nie powiódł się i kosztował go 10% dotychczasowego depozytu, co sprawiło, że ostatecznie ukończył zmagania z wynikiem +17% plasując się na drugiej pozycji. Majkelowi delikatnie powinęła się noga i tracąc 3% w ostatnim tygodniu musiał oddać trzecią lokatę dla gracza tomfly, który taktycznie nie zajął żadnej pozycji w finałowym tygodniu zmagań. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Tabela wyników

text

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy zdołali zarobić podczas tej trudnej rywalizacji. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udzial w grze! Do zobaczenia w kolejnej (edycji)!

Aktualna lista naszych kanałów

Jeżeli chcesz dołączyć i działać razem z nami – witamy na pokładzie!

trq binance refferal linktrq binance futures refferal linktrq bitmex refferal linktrq bybit refferal linktrq bitbay refferal linktrq brave refferal linktrq deribit refferal linktrq icmarkets refferal linktrq kucoin refferal linktrq dpm refferal linktrq maklerska refferal link