Część 1: Wstęp

Wstęp do szkolenia o kryptowalutach

W ostatnich miesiącach inwestowanie w kryptowaluty staje się coraz bardziej popularne, a wahania cen Bitcoina i popularnych altcoinów wywołują wiele emocji, zarówno u doświadczonych traderów jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi niecodziennymi instrumentami finansowymi.

W tym miejscu należy zdecydowanie podkreślić specyfikę tego rynku - decydując się na inwestycję i wejście do świata kryptowalut trzeba zdawać sobie sprawę, że są to aktualnie instrumenty cechujące się największymi wahaniami cen, co w konsekwencji może znacząco zwiększyć budżet inwestora lub doprowadzić do całkowitej utraty środków.

Zamieszczenie takiej informacji na samym początku wynika z faktu, iż celem i zadaniem TRQPro jest szeroko rozumiana pomoc w zakresie inwestycji, a także edukacja w dziedzinie kryptowalut. Szczególny nacisk kładziemy na efektywny sposób uniknięcia utraty zainwestowanych środków poprzez naukę tradingu, poznawanie rynku oraz wsparcie podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych. Jeśli pomimo ryzyka związanego z potencjalną inwestycją jesteście zdecydowani i gotowi wkroczyć w świat inwestowania - miło jest nam zaprosić Was na kompleksowe szkolenie, które pomoże Wam, od podstaw, zapoznać się z każdym z najważniejszych elementów poruszania się na rynku kryptowalut.

Nauczymy Was, w jaki sposób należy bezpiecznie kupić walutę, obsługiwać największe giełdy, a co najważniejsze - postaramy się udzielić wszelkich możliwych wskazówek, by odpowiednio zabezpieczyć zainwestowane środki.

Postaramy się przedstawić wszystkie informacje w jak najbardziej zrozumiały sposób, a całość szkolenia przeprowadzić tak, aby zawarta w nim wiedza była łatwo przyswajalna. Dzięki temu każda osoba, która z uwagą przebrnie przez całość materiałów, będzie gotowa by postawić swoje pierwsze kroki na rynku kryptowalut.

Całość szkolenia została przez nas podzielona na rozbudowane etapy, które mają za zadanie stopniowo wyjaśniać najważniejsze kwestie krok po kroku :

1. Blockchain i kryptowaluty - zrozumieć środowisko.

W tej części postaramy się wyjaśnić Wam czym są kryptowaluty oraz omówić łańcuch bloków - blockchain. Przybliżymy środowisko potencjalnej inwestycji.

2. Zakup pierwszego Bitcoina, transfer na portfel prywatny.

Pokażemy Wam, gdzie aktualnie najlepiej kupić pierwszego bitcoina, na co zwrócić szczególną uwagę, jak stworzyć swój pierwszy portfel i bezpiecznie przesłać na niego środki.

3. Giełdy kryptowalut.

Omówimy dla Was największe giełdy ukazując ich możliwości jak i ograniczenia, nauczymy zakładać oraz zabezpieczać konto.

4. Świat altcoinów.

Przedstawimy w jaki sposób wykonuje się transakcję wymiany walutowej - zakup altcoinów za bitcoina oraz pokażemy na co należy zwracać uwagę podejmując decyzję o inwestycji w mniejsze projekty.

5. Podstawy analizy technicznej – wsparcia, opory, formacje.

W tej części poznacie podstawy analizy technicznej.

6. Bitmex i Deribit - szybki zysk lub nagła śmierć.

Gra na lewarze - omówimy dwie największe platformy zwracając Waszą szczególną uwagę na zagrożenia, możliwości oraz ich prawidłową obsługę.

Dziękujemy bardzo za to, że zdecydowaliście się poznawać świat kryptowalut razem z nami - zapraszamy na szkolenie.

Aktualna lista naszych kanałów

Jeżeli chcesz dołączyć i działać razem z nami – witamy na pokładzie!

trq binance refferal linktrq binance futures refferal linktrq bitmex refferal linktrq bybit refferal linktrq bitbay refferal linktrq brave refferal linktrq deribit refferal linktrq icmarkets refferal linktrq kucoin refferal linktrq dpm refferal linktrq maklerska refferal link