GG World Lottery - Polski projekt o którym głośno na zagranicznym rynku

Projekt GG World cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskiej społeczności. Dowodem na to mogą być pojawiające się na YouTube analizy, które pomimo zaangażowania twórców mijają się z prawdą w niektórych miejscach. Wraz z GG International postanowiliśmy przedstawić w jednym miejscu wszystkie niezbędne dla zainteresowanych informacje.

Historia projektu sięga w zasadzie lat 2000-2009, w którym to okresie zespół GG International zdobywał wiedzę i doświadczenie na temat rynku loterii, pracując dla rozmaitych projektów związanych z nim jako freelancerzy. W 2009 roku pojawił się pomysł opracowania platformy sprzedającej losy loterii online, którą można zobaczyć pod adresem www.lottopark.com (uwaga: konieczne jest wykorzystanie VPN i zagranicznego ip, np. z Opery).

Nazwa nie powstała od razu. LottoPark pierwotnie działał pod innymi adresami. Swój ostateczny kształt przybral w 2015 roku, gdy zakupiono aktualną domenę. Wybrano ją ze względu na fakt, że w niemal wszystkich językach znaczy to samo, a ponadto podobnie brzmi, dzięki czemu platforma może się cieszyć atrakcyjnym i spójnym brandingiem. LottoPark został ciepło przyjęty przez rynek, co spowodowało stworzenie projektu WhiteLotto.com.

W tym samym roku WhiteLotto zaczęło oferować możliwość uruchomienia takiej samej platformy jak LottoPark jako franczyzy. Od tego czasu rozwija się sieć stron działających w oparciu o to oprogramowanie, a kolejne strony takie jak lottohoy.com czy lottomat.com powstają każdego miesiąca. Dzięki opracowanej technologii, firmie udało się skrócić czas uruchomienia kolejnych stron z kilku miesięcy do kilkunastu dni.

Firma uważa, że rynek usług pośrednictwa w sprzedaży losów online jest jednym z najbardziej zyskownych w historii. Sprawia to fakt, że w odróżnieniu od innych branż, klienci wykazują się wysoką lojalnością i przywiązaniem do marki, przez co WhiteLotto.com odnotowuje stałe zwiększenie sprzedaży. Każdy z partnerów może liczyć na bezpłatną reklamę, ponieważ ogromne kumulacje (często przekraczające 100 000 000$) w największych loteriach są mocno nagłaśniane przez media na świecie.

Co więcej, według WhiteLotto, rynek ten jest wciąż mocno niezagospodarowany. Dotyczy to szczególnie terenów Ameryki Łacińskiej, Azji i Afryki. W chwili obecnej WhiteLotto świadczy usługi klientom w ponad 50 krajach i 40 językach.

W 2017 roku pojawia się najbardziej ambitny w historii firmy projekt: światowa loteria opierająca się na podobnych założeniach co EuroJackpot czy Powerball. Gra posiada wspólną pulę nagród dla wszystkich krajów uczestniczących w niej. Część zysków ma być przeznaczana na wsparcie lokalnych akcji charytatywnych. Pierwsze umowy zostają podpisane w krajach afrykańskich. Zespół GG International, które przejmuje management WhiteLotto i obsługuje projekty związane z loteriami opracowuje ponadto white paper projektu.

Właśnie w Afryce startuje w 2019 roku pierwsza narodowa loteria obsługiwana przez GG International – narodowa loteria Zambii (www.lottozambia.com). Uzyskaliśmy informację, że właśnie tam w ciągu dwóch miesięcy rozpocznie się sprzedaż losów gier GG World zarówno online, jak i offline. Można się spodziewać, że zwiększy to wypłaty bonusu nr 2, który opiszemy poniżej.

Kilka miesięcy później wystartowała kolejna loteria, tym razem w Peru (https://SomosLotto.pe), którą obsługuje jeden z partnerów firmy (www.somoslotto.com). W ten sposób firmie udało się spełnić wszystkie założenia zawarte w pierwotnym WhitePaper. W tym samym czasie powstaje Global Game Coin (https://ggc.gg.international/pl), którego posiadanie wiąże się z kilkoma bonusami. Zrealizowany zostaje również projekt światowej loterii – GG World Lottery, która daje graczom możliwość zdobycia największego na świecie jackpotu, wynoszącego 100 000 000$.

„Dane sprzedaży w naszej sieci uświadomiły nam, że właśnie taka kwota jest dla graczy czynnikiem decydującym o wyborze loterii. Świadczy o tym fakt, że 80% naszej sprzedaży to loterie, w których główna wygrana wynosi w danym momencie minimum 100 milionów dolarów. Jednak gdy zostaje zdobyta i wraca do wyjściowego poziomu, sprzedaż znacząco spada. Najwyraźniej kwota 40 milionów dolarów w amerykańskich loteriach nie jest dla graczy wystarczająco atrakcyjna. Stąd właśnie podjęliśmy decyzję o stworzeniu gry, dającej możliwość zdobycia takiej kwoty za każdym razem. Dzięki temu, nie przeprowadzając niemal żadnych działań marketingowych, GG World konkuruje o miejsce na podium sprzedaży w naszej sieci, będąc godnym konkurentem dla największych loterii europejskich i amerykańskich.” - informuje GG International.

W pracach nad rozwojem projektu biorą udział uznani profesjonaliści z całego świata:

  • Dr Steven Melnik (www.stevenmelnik.com) - jeden z dyrektorów GG International i Globalny Ambasador Marki.

  • Allen Wu (www.binzayed.com) CEO BinZayed Investment group. Firma należy do najbogatszej rodziny w Zjednoczonych Emirtach Arabksich, BinZayed.

W sieci natknęliśmy się na zdjęcia polskiego dyrektora GG International, wizytującego siedziby loterii w Chinach i Wietnami, jak również w budynkach rządowych krajów afrykańskich i karaibskich. Czy znaczy to, że GG World rozwinie swoją działalność również na tych rynkach, dzieki czemu znacznie zwiększy się zasięg gier GG International?

Zapytaliśmy o to, uzyskując dość zdawkową odpowiedź: "Wolimy dostarczać niż obiecywać. Prosimy o cierpliwość, to dopiero początek naszej drogi."

Uwzględniając osiągnięcia i rozwój projektu wydaje się, że token GGC będzie cieszył się coraz większą popularnością. Już w chwili obecnej podaż na giełdzie BitBay, gdzie jest listowany jest wyraźnie ograniczona. W cenie poniżej 3$ za token dostępnych jest aktualnie tylko kilka tysięcy GGC, a cały order book sprzedaży to mniej niż 100 tys. sztuk. Co powoduje, że posiadacze GGC niechętnie pozbywają się tokenów, decydując raczej na długoterminowe posiadanie? Odpowiedzią na to pytanie są prawdopodobnie bonusy wiążące się z GGC, o których można przeczytać na stronie tokena:

„Bonus 1: Każdy posiadacz tokenów otrzyma 1$ (wypłacany w ETH) za każdy posiadany token GGC, gdy po raz pierwszy padnie główna wygrana GG World Lottery.

Bonus 2: W początkowym okresie działania GG World, wszyscy posiadacze tokenów GGC będą otrzymywać comiesięczny bonus oparty na sprzedaży losów GG World Lottery (1% od dochodu ze sprzedaży losów). Od momentu gdy główna wygrana GG World Lottery padnie po raz pierwszy i wypłacony zostanie bonus 1, bonus 2 będzie wypłacany za każdym razem, gdy padnie główna wygrana. Będzie to 1% od każdej głównej wygranej, rozdzielany między wszystkich posiadaczy GGC, proporcjonalnie do ilości posiadanych tokenów.

Bonus 3: Każdy posiadacz GGC otrzyma bonus w wysokości do 2$/token (wypłacany w ETH), za sam fakt przechowywania go w swoim portfelu. Bonus ten jest związany z kolejną grą GG World.”posiadacz tokenów otrzyma 1$ (wypłacany w ETH) za każdy

(Poniższe podsumowanie nie powinno być traktowane jako porada inwestycyjna, przedstawia ono tylko i wyłącznie naszą opinię.)

Jak nietrudno policzyć uwzględniwszy zapowiadane bonus, wartość GGC w praktyce to w chwili obecnej 3$ po zsumowaniu bonusów 1 i 3. Dodawszy to tego bonus 2, można stwierdzić, że jeszcze w tym roku wartość ta jeszcze się zwiększy. Bardzo istotne dla notowań GGC będzie także ewentualne wejście na rynek chiński, które byłoby pierwszym tego typu zdarzeniem w historii loterii i bez wątpienia zwiększyłoby sprzedaż GG World, a co za tym idzie wysokość bonusu 2.

Aktualna lista naszych kanałów

Jeżeli chcesz dołączyć i działać razem z nami – witamy na pokładzie!

trq binance refferal linktrq binance futures refferal linktrq bitmex refferal linktrq bybit refferal linktrq bitbay refferal linktrq brave refferal linktrq deribit refferal linktrq icmarkets refferal linktrq kucoin refferal linktrq dpm refferal linktrq maklerska refferal link