Podwojony depozyt by nie starczył, aby zwyciężyć! Sprawdźcie wyniki V Ligi TRQPro.

W sobotę 29 lutego dobiegła końca druga odsłona zmagań o tytuł Najlepszego Tradera TRQPro na platformie BitMEX! Poniżej znajdziecie opis tego, jak przebiegał konkurs. Powiedzieć, że był emocjonujący, to jak nie powiedzieć nic. Sprawdźcie!

Zaczniemy od końca – otóż w Lutowej edycji Ligi TRQPro na BitMEXie zwyciężył Robredo wykręcając rewelacyjny wynik +134,56% depozytu! Ogromne gratulacje dla niego. Na drugiej lokacie uplasował się Cryptoslawek, który powiększył swoje depo o niewiele mniej, bowiem zyskał +121,11% kapitału względem startu. Na najniższy stopień podium wskoczył Jest3roZ z nieco skromniejszym, acz i tak godnym pochwały wynikiem +26,84%. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, którzy podzielili się nagrodami o wysokości około 2100 PLN! To nowy rekord w naszych ligach, z którego jesteśmy bardzo dumni, bowiem jak zapewne każdy wie – nie pobieramy żadnego wpisowego, a nagrody finansują się same, tzn. z refów. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentowała się pierwsza dziesiątka, która zgarnęła punkty w rywalizacji rocznej / kwartalnej. Zachęcam również do obejrzenia pełnych statystyk TUTAJ.

Zwycięska Dziesiątka V Ligi TRQPro na BitMEX

Zwycięzców już znamy, to teraz pora opowiedzieć nieco o tym, jak przebiegała Liga. Emocji było co nie miara, bowiem panujący od początku stycznia trend wzrostowy na BTC/USD złapał nieco zadyszki, co spowodowało sporo strat u graczy. Widać to z resztą po wynikach – 13 osób zlikwidowanych (w tym zwycięzca poprzedniej ligi LawrenceD – shame on me). 29 osób na minusie. Jedynie 8 graczy spośród 37 udało się powiększyć depozyt.

Tym co rozbudzało emocje uczestników i obserwatorów lutowych zmagań bez dwóch zdań była fenomenalna forma gracza dejv_to_ja, który jeszcze przed startem Ligi zwrócił uwagę pozostałych uczestników stawiając na szali 1 BTC, jako depozyt. Później było tylko ciekawiej, gdyż Dejv bardzo umiejętnie pomnażał swój kapitał zaskakując co raz pozostałych uczestników. W szczytowym momencie – 4 dni przed końcem ligi – jego ROE wynosiło niespotykane dotąd w historii naszych zmagań +635,17%, czyli około 7,4 BTC depozytu! Niestety, nie udało mu się utrzymać tego wyniku i zakończył ligę ze stanem -44,86%. Nie mamy jednak złudzeń, że to Dejv był w tej lidze głównym sponsorem wysokich nagród.

Jak po obecnej Lidze wygląda klasyfikacja kwartalna? Na pierwsze miejsce wysunął się Robredo. LawrenceD musiał oddać 10 punktów, gdyż zlikwidował się i jest teraz na drugiej lokacie, ale ma tyle samo punktów, co sirkostek oraz Jest3roZ. Różnica miejsc wynika jedynie z koloru medali, które zdobyli gracze. Pełen ranking możecie obejrzeć TUTAJ.

Aktualny ranking Rocznej Ligi

Z tego miejsca – zapraszam Was do udziału w marcowej edycji Ligi TRQPro. Na pewno będzie ciekawie. W tej edycji wyłonimy kwartalnego zwycięzcę. Różnice między graczami są nieduże, także trudno wytypować na ten moment faworyta. Bądźcie z nami!

Aktualna lista naszych kanałów

Jeżeli chcesz dołączyć i działać razem z nami – witamy na pokładzie!

trq binance refferal linktrq binance futures refferal linktrq bitmex refferal linktrq bybit refferal linktrq bitbay refferal linktrq brave refferal linktrq deribit refferal linktrq icmarkets refferal linktrq kucoin refferal linktrq dpm refferal linktrq maklerska refferal link