FlyingAtom sponsorem drugiego kwartału rozgrywek Rocznej Ligi TRQPro

W tym roku odbyły się już trzy rankingowe edycje Miesięcznych Lig TRQPro na platformie BitMEX, tym samym zamknięto pierwszy kwartał zmagań oraz wyłoniono pierwszego kwartalnego zwycięzcę. Tabelę wyników możecie zobaczyć TUTAJ. Tymczasem całkiem niedawno udało nam się pozyskać nowego sponsora naszych tradingowych rozgrywek. Oficjalnym patronem kolejnych trzech edycji Miesięcznych Lig TRQPro będzie sieć kantorów kryptowalutowych FlyingAtom!

W ramach dobrej współpracy, ekipa Flyingatom oferuje nagrody dla pierwszej trójki kolejnego rankingu kwartalnego. Na zwycięzców będą czekały bony do wykorzystania w internetowym sklepie FlyingAtom o wartości 150 / 100 / 50 PLN.

Aktualnie trwa przerwa od rankingowych zmagań wchodzących w skład Ligi Rocznej. Niemniej rozgrywamy Ligę dwutygodniową, podczas której testujemy nowe rozwiązania. Jak wiecie bowiem, wychodząc naprzeciw traderom, którzy nie grają na BitMEX, zaimplementowaliśmy również możliwość rozgrywania Ligi na Bybit, co wielu osobom przypadło do gustu. Nie osiadamy jednak na laurach, tylko dalej rozwijamy naszą ligową platformę i możemy już oficjalnie potwierdzić, że w kolejnym kwartale, uczestnicy Rocznej Ligi, będą mieli do dyspozycji nie dwie, a trzy platformy!

Od 6 maja ruszamy z Ligą na BitMEX, Bybit oraz Binance Futures!

Obejmujemy tym samym swoim portfolio trzy główne giełdy umożliwiające trading na lewarze, przez co mamy nadzieję, że będzie Wam się uczestniczyło jeszcze lepiej! Każdy boweim może wybrać platformę, która mu odpowiada.

Zasady udziału w Lidze pozostają niezmienne. Nie pobieramy wpisowego, udział w Lidze jest darmowy! Zgłoszone konto ligowe musi być założone z linka afiliacyjnego TRQPro. Na platformie BitMEX obowiązuje depozyt minimalny 0.005 XBT, natomiast dla Bybit i Binance jest to 50 USDT. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki ligowej, gdzie znajdziecie więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

Pozyskaliśmy również nowych partnerów medialnych. Są nimi Comparic oraz BitHub, czyli znane wielu osobom platformy informacyjne poruszające tematy inwestowania w kryptowaluty i nie tylko!

Do zobaczenia na starcie!

Aktualna lista naszych kanałów

Jeżeli chcesz dołączyć i działać razem z nami – witamy na pokładzie!

trq binance refferal linktrq binance futures refferal linktrq bitmex refferal linktrq bybit refferal linktrq bitbay refferal linktrq brave refferal linktrq deribit refferal linktrq icmarkets refferal linktrq kucoin refferal linktrq dpm refferal linktrq maklerska refferal link