Liga ruszyła! Omawiamy pierwsze dni zmagań.

Wystartowali! Ruszyła pierwsza edycja tegorocznych zmagań o miano Najlepszego Tradera TRQPro na BitMEX! Na starcie zameldowało się 39 graczy głodnych rywalizacji, co jest całkiem niezłym wynikiem. Zmagania owych śmiałków można śledzić na bieżąco w naszej Ligowej zakładce.

Start rywalizacji zbiegł się w czasie z wystąpieniem dużej zmienności na rynkach kryptowalutowych. BTC wystrzelił z poziomu 7200 do przeszło 8400. Dzięki temu, traderzy mają mnóstwo okazji, żeby powiększyć swoje konta, ale muszą być bardzo uważni, gdyż gwałtowne ruchy na BTC potrafią być mieczem obosiecznym. Po pięciu dniach zmagań mamy obecnie 13 osób na plusie, a stawce przewodzi Dejv z całkiem pokaźnym ROE równym 57,4%. Na drugim miejscu plasuje się sirkostek z wynikiem 30.79% wyprzedzając Paula21 o jedynie 0,39%! Jak widać, można coś z tych ruchów wyciągnąć. Co ciekawe, mogliśmy zaobserwować w tej Lidze już bardziej spektakularne wyniki. Gracz Rodi81 oraz trawiasty1 w ciągu pierwszych dwóch dni pomnożyli swoje depozyty ponad dwukrotnie. Wielu z bardziej ostrożnych graczy chwyciło się za głowę patrząc na swoje kilka procent zysku. Jednakże, jak mówi stare chińskie przysłowie: „Nie mów hop, zanim nie powiesz hip!”. Gracze równie szybko musieli oddać spektakularny zysk. O ile trawiasty1 wciąż jest w grze, to w przypadku Rodiego skończyło się to likwidacją. A skoro mowa o likwidacjach, to pierwszym zlikwidowanym w Lidze został Winning Tipster, który najwidoczniej shortował wspomniane wcześniej wybicie. Obecnie poza burtą znalazło się pięciu graczy.

Póki piłka w grze – nie ma co wyrokować. Gratulacje dla obecnych Liderów i powodzenia dla pozostałych. Miesięczna Liga to nie sprint, tylko maraton, także jeszcze wiele może się zmienić. Zachęcamy do śledzenia wyników na bieżąco!

Aktualna lista naszych kanałów

Jeżeli chcesz dołączyć i działać razem z nami – witamy na pokładzie!

trq binance refferal linktrq binance futures refferal linktrq bitmex refferal linktrq bybit refferal linktrq bitbay refferal linktrq brave refferal linktrq deribit refferal linktrq icmarkets refferal linktrq kucoin refferal linktrq dpm refferal linktrq maklerska refferal link