Teraz możesz płacić za pomocą Bitcoin, Ethereum lub Litecoin na Amazon

Nowe rozszerzenie przeglądarki umożliwia dokonywanie płatności w Amazon przy pomocy najlepszych kryptowalut. Użytkownicy Amazon mogą teraz kupować towary za pomocą Bitcoin za pośrednictwem Lightning Network z powodu nowego startupu o nazwie „Moon”.

Według TechCrunch firma o krzykliwej nazwie właśnie wydała rozszerzenie przeglądarki , które pozwoli na dokonywanie płatności na największej platformie e-commerce. Możesz używać dowolnego portfela Bitcoin ze wsparciem Lightning Network, aby dokonywać natychmiastowych transakcji. Na przykład Electrum, jeden z najczęściej używanych portfeli Bitcoin, obsługuje teraz popularne rozwiązanie skalowania poza łańcuchem. Inną opcją jest połączenie rozszerzenia z kontem Coinbase i dokonanie płatności za pomocą Bitcoin, Ethereum lub Litecoin przy jednoczesnym wykorzystaniu interfejsu API najważniejszej giełdy kryptowalut w USA.

Podczas gdy Overstock.com, Newegg i niektórzy inni główni detaliści już przyjęli kryptografię, Amazon nie podąża jeszcze w tym kierunku. Księżyc sprawia, że ​​magia się dzieje, przekształcając krypto w fiat bez pobierania dodatkowych opłat.

Obecnie usługa jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, ale wkrótce Moon planuje rozszerzenie działalności na inne kraje. W maju U.Today podało, w jaki sposób aplikacja płatności Flexa Spedn zezwala na Whole Foods , Crate and Barrel oraz innych sprzedawców stacjonarnych na przyjmowanie płatności kryptograficznych.

Aktualna lista naszych kanałów

Jeżeli chcesz dołączyć i działać razem z nami – witamy na pokładzie!

trq binance refferal linktrq binance futures refferal linktrq bitmex refferal linktrq bybit refferal linktrq bitbay refferal linktrq brave refferal linktrq deribit refferal linktrq icmarkets refferal linktrq kucoin refferal linktrq dpm refferal linktrq maklerska refferal link