Zeendex czy SOTA Finance ?

Zeendex czy SOTA Finance, który z tych projektów okaże się lepszy?
A może warto zainwestować w oba?
Wybraliśmy 2 projekty jako inwestycję na najbliższe, które mają szansę na rozsądne wzrosty. Oczywiście jak to bywa przy tego typu inwestycjach wiąże się to z dużym ryzykiem – ale może też dać większe zyski w przyszłości. Będziemy co jakiś czas informować o ważniejszych wydarzeniach na nich - jak i postępach cenowych.

Zeedex – to zdecentralizowana giełda, która oferuje małe opłaty transakcyjne w sieciach Ethereum i Binance Smart Chain (BSC). Projekt w fazie rozwoju – 07.04.2021 r. ma być otwarcie giełdy ( które jest już przesuwane od pewnego czasu). Co do samego wykresu – coin ten już poszedł sporo do góry w ostatnich miesiącach – jednak patrząc na ilość coinów i na Market cap sądzę, że ma spory potencjał do dalszych wzrostów.
texthttps://charts.cointrader.pro/snapshot/mN5BM
https://coinmarketcap.com/currencies/zeedex/markets/
https://twitter.com/Zeedexio
https://www.bsc.news/post/zeedex-io-project-review-decentralized-and-non-custodial-limit-orders

SOTA – Giełda NFT która stawia na sztukę. Ciekawy projekt wpisujący się w obecny trend związany z NFT. Sama giełda jest bardzo przejrzysta. Umożliwia ona również stakowanie –1 pumpkin/100 SOTA/day – dzięki temu możemy otrzymać dzieła sztuki za trzymanie u nich swoich coinów.
text

https://charts.cointrader.pro/snapshot/TOqxB
• Market Cap: 40 MLN$
https://sota.finance/en/signup?referral_code=950w1WG8xN
https://coinmarketcap.com/currencies/sota-finance/
https://youtu.be/FknhXugDFY4?t=1806

Oba te tokeny możecie kupić poprzez Uniswap lub na giełdzie Bilaxy

Aktualna lista naszych kanałów

Jeżeli chcesz dołączyć i działać razem z nami – witamy na pokładzie!

trq binance refferal linktrq binance futures refferal linktrq bitmex refferal linktrq bybit refferal linktrq bitbay refferal linktrq brave refferal linktrq deribit refferal linktrq icmarkets refferal linktrq kucoin refferal linktrq dpm refferal linktrq maklerska refferal link